Українців навчать правильній утилізації відходів

Українців навчать правильній утилізації відходів

Екологи б’ють на сполох: більше 15% з майже 9 тисяч сміттєзбірників, розташованих на території України, переповнені і, як наслідок, непридатні для використання. А просторі території, наразі зайняті сміттям, отруюють і змучене довкілля, і людей, які скучили за комфортними зеленими зонами для здорових відпочинку та прогулянок.

Інноваційний та важливий проект Eco-Point, ініційований компанією «Інтертелеком», присвячений як пошуку рішення актуальної проблеми забруднення навколишнього середовища, так і відповідальному ставленню до тих природних скарбів, що залишились.

Практичною суттю проекту є встановлення спеціальних боксів для роздільного збору сміття в українських редакціях ЗМІ та офісних центрах. У найближчому майбутньому, завдяки Eco-Point, правильна утилізація відходів та подальше збереження крихкої рівноваги між людиною та природою перетвориться на реальність: подібні бокси планують встановити у всіх містах України.

 


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...