Мінування та рекордна кількість правоохоронців: у Києві стартував Фестиваль рівності

Мінування та рекордна кількість правоохоронців: у Києві стартував Фестиваль рівності

44 місце з 49 – саме такий невтішний результат має Україна у контексті масштабного дослідження, присвяченого світовій толерантності до представників секс-меншин. Ще менше розуміння до ЛГБТ-спільноти – у Росії (48 місце) та Азербайджану (49 місце).

Зірваний ще 19 березня у Львові, київський захід, що відбувся 14 травня, присвячений правам секс-меншин, зібрав рекордну кількість патрульних поліцейських та документальних фільмів, присвячених актуальній проблемі пригнічення представників ЛГБТ як в Україні, так і в усьому світі.

Незважаючи на щільний кордон правоохоронців біля будівлі, де було розпочато захід, учасників Фестивалю рівності було терміново евакуйовано звідти внаслідок повідомлення про мінування приміщення. Але ці прикрі обставини перетворилися, скоріше, на актуальний привід продовжити захід та провести черговий майстер-клас по «недискримінації» на одній з міських вулиць.

 


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...