Український вчений попереджає про невідворотні зміни клімату через людську діяльність

Український вчений попереджає про невідворотні зміни клімату через людську діяльність

На сьогоднішній день проблема питної води в Україні потребує нагальних та конструктивних рішень через загрозу справжньої екологічної катастрофи, яка має колосальні масштаби та непоправимі наслідки для кожного з нас. Український вчений Тарас Бебешко, у пріоритеті досліджень котрого – негативні кліматичні зміни внаслідок неконтрольованої антропогенної діяльності, вважає, що вже зараз концентрація СО2 в атмосфері є критичною для всього людства. А відтак – слугує ще більшому скороченню й без того невеликої кількості питної води, розрахованої на кожного українця.

Торнадо, зафіксований на території нашої країни, аномальні температури та поява незвичного для Вінниччини смертельно отруйного для людини каракурта – пустельного павука, розповсюдженого виключно на півдні України – ті тривожні дзвіночки, на які варто звернути увагу, аби не втратити унікальну красу навколишнього середовища назавжди.

Що з наукової точки зору може зробити людина для того, щоб зберегти рештки колись незліченних природних скарбів? Оскільки в Україні поки що не вистачає рівня компетенції з боку влади для вирішення подібних питань, суспільство, згідно с теорією Тараса Бебешко, повинно навчитись цінити те, що має, швидко адаптуватись до подолання сьогоднішніх екстремальних явищ та суттєво скоротити свою руйнівну для навколишнього середовища діяльність вже зараз.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...