«Євробачення-2016» стало рекордсменом у соцмережі «Twitter»

«Євробачення-2016» стало рекордсменом у соцмережі «Twitter»

Більше 7 мільйонів твітів, присвячених фіналу цьогорічного «Євробачення» – саме така кількість була опублікована у популярній соціальній мережі «Twitter»лише за декілька годин її активними користувачами. А майже 73 тисячі повідомлень за одну хвилину зібрала сама переможниця пісенного конкурсу Джамала.

Варто відзначити, що подібні рекорди притаманні таким гучним подіям у світі шоу-бізнесу як, наприклад, найпрестижніша церемонія вручення кінонагород «Оскар». Що стосується «Євробачення», то тут пальма першості (до українського тріумфу цього року) належала грузинці Ніні Сублатті, яку у «Twitter»власники акаунтів мережі згадали у своїх повідомленнях 48 641 раз. Це було у 2015 році.

Отже, наступного року чекаємо учасників «Євробачення-2017» в Україні. Нагадаємо, що перемога Джамали в пісенному конкурсі – друга в історії нашої країни. 2004 року перше місце у «Євробаченні» посіла українка Руслана.

 


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...