Результати конкурсу «Учитель року-2016»

Результати конкурсу «Учитель року-2016»

У чотирьох непростих номінаціях цієї весни змагалися 100 учасників конкурсу «Учитель року-2016». І, варто відзначити, попри серйозність обраної ще у дитинстві професії, переможці заходу не вважають себе старанними учнями, згадуючи і колективні втечі з уроків, і знущання над учителями.

Серед чотирьох переможців конкурсу чоловік – лише один: це волинянин Юрій Попович, який здобув перемогу у номінації «Захист Батьківщини». Що стосується таких номінацій як «Англійська мова», «Математика» та «Історія», їх переможницями стали Віолетта Македон (Закарпаття), Ольга Костенко (Вінниччина) та Олена Бурлака (Черкащина).

Серед цікавих нововведень цьогорічного конкурсу стало створення учасниками Інтернет-платформи з презентацією власних педагогічних напрацювань та нагород. Журі заходу, у свою чергу, оцінювало як вміння конкурсантів користуватися онлайн-сервісами, так і якість проведення уроку чи майстер-класу.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...