В Україні ліквідовано Пенітенціарну службу

В Україні ліквідовано Пенітенціарну службу

Сьогодні, 18 травня, одноголосним рішенням Кабінету міністрів було ліквідовано Пенітенціарну службу. Тепер її повноваження повністю взяті на себе Міністерством юстиції.

За словами Наталії Севастьянової – заступника міністра юстиції – Пенітенціарна служба є найбільшою спадщиною, що була залишена незалежній Україні Радянським Союзом. Варто зазначити, що вік українських установ для відбуття покарання злочинцями становить більше 150 років.

Відзначила міністр й недоліки судової системи: в Україні відомі випадки багаторічного очікування несправедливого вироку невинними громадянами.

Акцент у реформуванні системи виконання покарань в Україні, з точки зору Севастьянової, має робитися на гуманізації, психологічній роботі з засудженими та демілітаризації.

Крім того, вищезазначене реформування повинно проходити паралельно з судовою та правоохоронною реформами для отримання після практичного впровадження найбільш оптимальних результатів.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...