Міжнародний благодійний фонд "Життя всупереч" : Подаруй дітям літо

Міжнародний благодійний фонд "Життя всупереч" : Подаруй дітям літо
Міжнародний благодійний фонд "Життя всупереч" ініціює проведення благодійного проекту «Подаруємо дітям літо». В рамках проекту було підписано Меморандум про взаєморозуміння з Болгарським ММЦ «Happy Land» для реабілітації та оздоровлення в Болгарії зі знижкою 50% від вартості путівки 500 дітей соціальних категорій, які проживають на території проведення АТО, дітей-переселенців і дітей з малозабезпечених сімей.
Частина дітей пройде оздоровлення за рахунок часткової оплати особистих коштів батьків. Але, на жаль, не всі можуть дозволити собі оплатити відпочинок своєї дитини навіть частково. Для того, щоб діти соціальних категорій отримали можливість поїхати в Болгарію, наш фонд оголошує збір коштів. Для реабілітації та відпочинку 50 дітей необхідно зібрати 480 000 грн. У цю суму входять проживання, харчування, страховка, проїзд і оформлення документів. Просимо Вас надати посильну фінансову допомогу.
Перша зміна стартує вже з 15 червня, а завершиться цей проект в кінці літа перед початком навчального року. Тривалість заїздів - 10 днів без урахування дороги.
МБФ «Життя всупереч» висвітлюватиме в ЗМІ реалізацію даного проекту.
Діяльність благодійного фонду «Життя всупереч» спрямована на підтримку тих дітей, які опинилися в складних життєвих умовах. Ми впевнені, що незважаючи на складну ситуацію в країні, маленькі українці повинні отримати повноцінний відпочинок і пройти реабілітацію після тих випробувань, які їм довелося пережити в такому ранньому віці. У 2015 році завдяки співпраці з меценатами та партнерами фонду нам вдалося подарувати дітям незабутній відпочинок в Грузії, Литві, Болгарії.
 
Давайте разом подаруємо дітям відпочинок і віру в краще майбутнє!
 
Реквізити для перерахування благодійних внесків:
 
Для юридичних осіб: ПриватБанк №26000053125206 (UAH), МФО 321842, ЄДРПОУ / ДРФО 39443960
 
Для фізичних осіб: ПриватБанк №5169330505752920
 
Контактні номери телефонів:
 
+380673200106;
 
+380509806246, Катерина Пілкіна (директор МБФ "Життя всупереч")

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...