Україна залишається переможницею «Євробачення-2016»

Україна залишається переможницею «Євробачення-2016»

Незважаючи на приголомшуючу кількість підписів електронної петиції про перегляд нещодавньої перемоги української співачки Джамали на пісенному конкурсі «Євробачення-2016», Україна, за словами представників Європейського мовного союзу, залишається переможницею конкурсу у будь-якому випадку.

Вищезазначена організація, у свою чергу, звернулася до кожного, хто підписав петицію, прийняти результат цьогорічного «Євробачення» та продовжити конструктивний діалог щодо шляхів подальшого покращення, укріплення та удосконалення пісенного конкурсу.

Спираючись на те, що через рік Україна вдруге прийматиме «Євробачення» на своїй території, боротьба за проведення заходу вже ведеться чотирма великими українськими містами, серед яких – Київ, Дніпропетровськ, Одеса та Львів. Варто зазначити, що кожне місто з четвірки має мінімум два підходящі майданчики для проведення масштабного конкурсу.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...