Канни відзначили літературну майстерність української жінки-сценариста

Канни відзначили літературну майстерність української жінки-сценариста

«Коли падають дерева» - таку поетичну і філософську назву має сценарій української сценариста та режисера Марисі Нікітюк, відзначений у Каннах особливою нагородою «ScripTeast Award» та 10 000 євро на подальше виробництво фільму з однойменною назвою, зйомки якого планують розпочати вже у серпні цього року.

Цікаво й почесно те, що Україна вперше приймала участь у програмі «ScripTeast»яка, хоч і проходить під час знаменитого Каннського кінофестивалю, не є частиною його офіційної програми.

Марися Нікітюк, закінчивши у 2007 році навчання у Київському університеті, встигла спробувати себе у багатьох амплуа. Але, за її словами, писати для Марисі завжди було виключним задоволенням, ніж просто щоденною роботою.

До переліку повнометражних проектів української сценариста, окрім «Коли падають дерева», слід віднести «Сансара. Сон метелика» та «Брат Олень».


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...