Українська акторка зніметься у новому фільмі номінанта на «Оскар» Террі Гілліама

Українська акторка зніметься у новому фільмі номінанта на «Оскар» Террі Гілліама

«Людина, що вбила Дон Кіхота» - таку назву має наступна кінокартина культового британського режисера американського походження Террі Гілліама, відомого за фільмами «Страх і ненависть у Лас-Вегасі», «12 мавп», «Країна приливів» та «Імаджинаріум доктора Парнаса». Зважаючи на те, що режисер намагається зняти «Людину…» вже 20 років, цей фільм має усі шанси стати найбільш довгограючим проектом Гілліама.

«Дівчині Бонда» - українській акторці і моделі Ользі Куриленко віддана головна жіноча роль кінокартини. Початок зйомок «Людини, що вбила Дон Кіхота» запланований на жовтень поточного року. Цікаво, що першою кандидатурою на головну чоловічу роль у фільмі був актор Джонні Депп. Але з плином часу Террі Гілліам зрозумів, що йому потрібен дещо інший виконавець.

Остаточним вибіром режисера став актор Адам Драйвер - зірка серіалу «Дівчата» та останньої на сьогодні частини кінофраншизи «Зіркові війни».


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...