Стало відомо, скільки Україні доведеться витратити на проведення «Євробачення-2017»

Стало відомо, скільки Україні доведеться витратити на проведення «Євробачення-2017»

Майже 15 мільйонів євро – саме у таку суму нашій країні обійдеться організація та проведення масштабного пісенного конкурсу «Євробачення» у наступному році. За словами міністра культури України Євгена Ніщука, аналогічна сума була витрачена у 2016 році Швецією, яка приймала музичний захід у себе.

Варто відзначити, що практично завжди «Євробачення» проходить за рахунок спонсорських коштів різноманітних медіакомпаній.

Нагадаймо про те, що наразі за право провести пісенний конкурс на своїй території конкурують одразу чотири великих українських міста: Дніпропетровськ, Львів, Одеса та Київ. Кожне з вищезазначених міст нараховує, відповідно до умов «Євробачення», стадіон або майданчик значних розмірів.

 


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...