Шанс вижити: американські вчені вперше побороли смертельну хворобу – СНІД

Шанс вижити: американські вчені вперше побороли смертельну хворобу – СНІД

Якщо раніше завданням лікарів було придушення розмноження вірусу імунодефіциту, який провокує появу в людини смертельного СНІДу, через неможливість видалити хворобу з інфікованого організму, то тепер наука вперше перемогла одного з найголовніших людських ворогів.

Група молекулярних біологів, яку очолив вчений з державного дослідницького університету, розташованого в американській Філадельфії, змогла вирізати сегмент ДНК, ураженого ВІЛ. Поки що вищезазначений експеримент було проведено на геномі живих тварин, але його успішність свідчить про першу велику перемогу науковців у цій галузі.

Варто відзначити, що через два тижні після початку роботи над видаленням сегменту ДНК аналізи продемонстрували різке зменшення кількості вірусної РНК, що раніше атакувала лімфоцити та лімфатичні вузли.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...