Додаткова сесія реєстрації для ЗНО завершена

Додаткова сесія реєстрації для ЗНО завершена

Реєстрація у додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання закінчилась вчора, 20 травня. Участь у ній могли прийняти учасники антитерористичної операції та жителі території, що наразі не підпадає під здійснення повноважень органами державної влади.

Копія посвідчення учасника бойових дій чи довідка про участь людини в АТО є основними документами, які учасники антитерористичної операції мали надати при реєстрації для участі у ЗНО.

Що стосується жителів Донбасу та Криму, від них вимагаласьиткопія сторінки паспорта, де вказані дані про реєстрацію особи на не непідконтрольній Україні території. Також підтвердженням людини про її особливий географічний статус є копія відповідної сторінки паспорту одного з батьків вищезазначеної особи.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...