В Україні відкриють музей АТО

В Україні відкриють музей АТО

В Україні готують до відкриття перший музей, присвячений антитерористичній операції на Донбасі. Як розповідають представники місцевої влади, незвичний музей з'явиться у Дніпрі вже у найближчому майбутньому.

У Дніпрі відкриють новий музей, що буде розкривати історію антитерористичної операції України на Донбасі, окупованими проросійськими силами. Як повідомляють, в обласному центрі Дніпропетровщини виділили площу у 500 квадратних метрів, на якій спорудять перший музей АТО, де розмістять численні експонати, привезені із зони зіткнення української армії та проросійських бойовиків. Крім цього, відвідувачі музею зможуть побачити реалії донецьких і луганських блок-постів і фрагменти околиць Донецького аеропорту, знищеного під час боїв за цю територію.

Для того щоб створити такий музей, спеціалісти відновлювали карту бойового шляху солдатів — учасників захисної операції. З зони зіткнення для наповнення музею привезли частини боєприпасів та світлини.

Про заснування музею АТО повідомили у Дніпропетровській обласній адміністрації, пояснюючи необхідність розповісти людям правду про визвольні операції та вшанувати пам'ять учасників антитерористичної кампанії.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...