Робота Міністерства аграрної політики України стане більш ефективною та менш корупційною

Робота Міністерства аграрної політики України стане більш ефективною та менш корупційною

Віднині усі рішення щодо кадрової компетентності та прозорості роботи Міністерства аграрної політики та продовольства України будуть ґрунтуватися виключно на правомірності дій усіх співробітників Міністерства. На необхідності подібних змін у політиці Мінагрополітики наголосив його Міністр Тарас Кутовий.

Варто зазначити, що основою нових робочих принципів Міністерства стане справедливе наслідування критеріїв чесності працівниками установи. З точки зору Тараса Кутового, працювати у Мінагрополітики варто лише тим, хто звик працювати чесно. Тих же, хто не буде дотримуватися цього принципу, спочатку буде, як мінімум, відсторонено від роботи.

Варто зазначити, що Міністерство вже зазнало перших кадрових змін. А нові керівники державних підприємств будуть обиратися лише за результатами повністю прозорих та легітимних конкурсів.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...