Американські вчені знайшли свідчення існування загадкової древньої цивілізації

Американські вчені знайшли свідчення існування загадкової древньої цивілізації

Дослідники з американського Університету штату Флорида виявили поки що невідомі сучасній науці сліди давньої невідомої культури. Цікаво, що подібна знахідка вчених не є першою: у 80-ті роки минулого століття населений пункт Пейдж-Ледсон у Флориді вже встиг продемонструвати світовій науковій спільноті ідентичні результати археологічних розкопок. Проте, тоді вчені не звернули на унікальну знахідку жодної уваги.

Лише у 2012 році архіви з даними про знайдену у Пейдж-Ледсон загадкову цивілізацію було піднято, а повторне дослідження знайдених слідів виявило та підтвердило їх наукову унікальність.

Цікаво, що аналіз знайдених вченими древніх окаменілостей знарядь праці та предметів мисливського побуту спочатку хибно відніс знахідки до групи культури, чий вік складає не менше 15 тисяч років до нашої ери. Але це, у свою чергу, говорить про ще давніший початок розвитку цивілізації на території сучасної Флориди.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...