Лондон радо зустрів український Марш у Вишиванках

Лондон радо зустрів український Марш у Вишиванках

Майже дві тисячі поціновувачів самобутньої української культури стали частиною яскравого Маршу у Вишиванках, що проходить у Лондоні кожного року.

Важливо відзначити, що цьогоріч травневий культурний захід поставив своєрідний рекорд щодо кількості своїх учасників, одягнених у вишиванки.

Цікаво, що у Великій Британії Марш у Вишиванках традиційно проводять активні члени українських громадських організацій, поєднуючи представників великої української громади, розташованої у різних куточках англійської країни, та свідчить про нерозривний зв'язок українців з їх Батьківщиною.

Вже четвертий Марш було підтримано й представниками дружніх для України громад, серед яких – поляки, грузини, литовці, мексиканці, англійці та білоруси.

У рамках Маршу у Вишиванках учасники заходу змогли насолодитися пісенними виступами місцевих талановитих вокалістів, флешмобом та благодійними заходами.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...