У Дніпропетровську відкриється перший для України музей, присвячений подіям в АТО

У Дніпропетровську відкриється перший для України музей, присвячений подіям в АТО

До кінця поточного року у Дніпропетровську має почати роботу перший український музей, чиї експонати розкажуть своїм відвідувачам історію антитерористичної операції. Вражаючі та справжні бронетранспортер, міномет, дорожні знаки Донецьку, Іловайську, Дебальцеве і частина зруйнованої дороги, що колись вела до Донецького аеропорту, стануть вагомою частиною вищезазначеного музею.

Цікаво, що музей АТО отримає дві частини для експозицій – на вулиці та у приміщенні, причому майже тисячу квадратних метрів площі отримає саме вулична частина музею.

До речі, до кінця травня планується відкриття першої музейної експозиції на вулиці. Захід отримав назву «Дорогами Донбасу», а подивитись його експонати можна буде безкоштовно.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...