Українські спортсмени-екстремали потрапили до Книги рекордів України

Українські спортсмени-екстремали потрапили до Книги рекордів України

Тритонна цегляна карта України стала основою для нового державного рекорду, який отримав назву «Піднімемо Україну разом!». Для участі у яскравому заході, що пройшов у Полтаві, місто навідали найсильніші спортсмени країни та адепти так званого силового екстриму.

Автором ідеї для рекорду став мелітопольський богатир Денис Дубровський. Крім нього, участь у «піднятті України» прийняли ще дев’ятеро спортсменів. Окрема група з чотирьох додаткових учасників чергувала на заході у якості екстреної заміни для будь-кого з основного складу рекордсменів.

Варто відзначити, що просто підняти цегляну карту не було б достатньою дією для потрапляння спортсменів до Книги рекордів України. Цього року наша держава святкує 25 років незалежності, тому учасники заходу прийняли рішення пронести колосальну вагу на відстань у 25 метрів. Таким чином, кожний зі спортсменів отримував більше 300 кілограмів неймовірного навантаження.

Лише 26 секунд – саме стільки часу зайняло встановлення нового українського рекорду у десяти силачів, факт якого було одразу зафіксовано представниками «Національного реєстру рекордів України».


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...