Україна отримає власну енциклопедію

Україна отримає власну енциклопедію

Вже восени поточного року Україна матиме гідну презентацію своїх культурних та творчих надбань. Велика друкована енциклопедія «Ukraine. The Best» стане не тільки засобом популяризації держави у світі, а й потужним інструментом налагодження міжкультурної комунікації та розвитку дипломатії.

Варто відзначити, що до енциклопедії увійдуть 120 відомих українських імен, серед яких – талановиті письменники, артисти, музиканти, критики та художники, чия діяльність – як культурна, так і соціальна – супроводжена вагомим вкладом у творчу та соціальну скарбницю України.

Варто відзначити, що перелік героїв енциклопедії не варто сприймати як рейтинг.

Після осінньої прем’єри «Ukraine. The Best» свою роботу почне й Інтернет-портал, присвячений матеріалам енциклопедії. Крім того, її редакція візьметься за створення англомовної версії енциклопедії.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...