В Україні пройде Міжнародний Чілдрен Кінофест

В Україні пройде Міжнародний Чілдрен Кінофест

Яскравий та вражаючий Міжнародний Чілдрен Кінофест, який щороку проходить в Україні, почне свою тріумфальну ходу вже 27 травня і охопить 18 українських міст. Варто відзначити, що вхід на кінопокази, якщо перед цим пройти дуже просту процедуру Інтернет-регістрації, буде абсолютно безкоштовним.

На сьогоднішній день, за словами генерального директора компанії «Артхаус Трафік» Дениса Іванова, кількість дітей, які бажають завітати на Чілдрен Кінофест, вже складає більше 20 тисяч осіб. Відкриття заходу пройде у Києві, а серед міст, що стануть учасниками Кінофесту, зазначені Мелітополь, Краматорськ, Маріуполь, Одеса, Харків та Дніпропетровськ.

Цікаво, що цього року, окрім ретроспективи студії «Aardman»відомої такими культовими мультиплікаційними роботами як «Баранчик Шон» та «Уолліс і Громіт», Чілдрен Кінофест подарує своїм маленьким глядачам проект «Моя країна - Україна», який розповість про легенди найрізноманітніших куточків нашої держави. Завершиться Чілдрен Кінофест 5 червня.

Наступного року організатори заходу обіцяють проведення масштабного всеукраїнського конкурсу дитячої короткометражки.

 


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...