Участь в уроці англійської мови одночасно приймуть тисячі українців

Участь в уроці англійської мови одночасно приймуть тисячі українців

9000 учасників – саме таку кількість має нараховувати наймасштабніший в історії України урок англійської мови для того, щоб стати частиною Книги рекордів Гіннеса. Ідея проведення уроку належить громадській організації «GoGlobal», а запланована унікальна подія на суботу, 28 травня.

Почнеться урок о 13:00 і продовжуватиметься 35 хвилин. Цікаво, що прийняти участь у встановленні світового рекорду може кожен, хто хоч трохи володіє англійською мовою. Не важливе для участі у заході і місце проживання учасників, оскільки їм організатори пропонують зібрати власні локальні розмовні групи залежно від міста, яке підтримає вищезазначену ініціативу.

Варто відзначити, що існуючий на сьогоднішній день аналогічний рекорд проведення уроку зафіксував участь у заході 6287 осіб.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...