Культовий режисер повернеться до чергових зйомок «Хеллоуїна»

Культовий режисер повернеться до чергових зйомок «Хеллоуїна»

З моменту виходу на екрани першої частини фільму «Хеллоуїн» - кінокартини, яка стала знаковою як для жанру «хорор», так і для молодої та невідомої на той час актриси Джеймі Лі Кертис – пройшло 38 років. В останній раз кресло режисера фільму вищезазначеної серії містер Карпентер займав у 1982 році. То була третя частина успішної кінофраншизи, загальна сума касових зборів усіх фільмів котрої склала майже 400 мільйонів доларів.

Зараз, за словами Джона Карпентера, прийшов час зробити вже десятий фільм серії найстрашнішим з усіх частин «Хеллоуїна». Щоправда, тепер режисер буде не знімати, а продюсувати його.

Реанімацією франшизи займатиметься дует кінокомпаній – «Miramax»та «Blumhouse Productions»Їх представники запевняють, що для них пріоритетність десятої частини культового хорору є беззаперечною, тому фільм максимально швидко запустять у виробництво.

Варто зазначити, що режисера, котрий зніме десятий «Хеллоуїн», поки що не знайдено.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...