Українські випускники в останній раз почули шкільний дзвоник

Українські випускники в останній раз почули шкільний дзвоник

Традиційні шкільні форми та консервативні костюми, букети квітів, сльози радості та слова вдячності випускників своїм вчителям – цими досить простими, але безмежно зворушливими критеріями можна характеризувати будь-який останній дзвоник, що лунає у фіналі травня кожного року.

І вчора усі українські школи, наслідуючи вищезазначену традицію, відпустили своїх вже дорослих дітей у хвилююче та бурхливе життя, насичене зльотами і падіннями, горем і радістю, гармонією та конфліктами. Але напередодні початку мандрівки дорогами буття випускники шкіл зможуть в останній раз відчути себе безтурботними школярами, ставши невід’ємною частиною випускних вечорів, які розпочались вже сьогодні, 28 травня.

Перший тиждень червня видасться непростим та досить напруженим для іншої категорії учасників навчального процесу – дев’ятикласників, котрі у цей час складатимуть іспити з математики, української мови та предмету обраного навчального закладу. А до 17 червня українські випускники 11 класів продовжать здавати зовнішнє незалежне оцінювання.

Варто відзначити, що результати цьогорічного ЗНО, на відміну від тестових підсумків оцінювання зразка 2015-го, є дійсними до 4 років.

 


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...