Черкаське сміття перетворюватимуть на електроенергію

Черкаське сміття перетворюватимуть на електроенергію

Біогаз, який буде вилучено із твердих побутових відходів Черкас, стане основою для створення електроенергії. Для цього у місті реалізують екологічний інвестиційний проект української компанії ООО «ЛНК», поле діяльності якої складає саме дегазація великих полігонів твердих побутових відходів.

Варто відзначити, що розмір інвестиційних коштів складе майже 2 мільйони євро і для цієї суми місцевим бюджетом не буде надано жодної гривні, оскільки усі витрати лягають на плечі вищезазначеної компанії-інвестора.

Важливо, що при успішній реалізації масштабного проекту значного скорочення зазнають шкідливі викиди у повітря та, як наслідок, їх негативний вплив на крихкий екологічний стан навколишнього середовища.

Окрім інструменту покращення екологічної ситуації в Україні, еко-проект є результатом приєднання Черкас до угоди мерів, згідно якої її учасники зобов’язуються до 2020 року зменшити на власних територіях викиди вуглекислого газу – потенціалу глобального потепління – на 20%.

 


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...