Надія Савченко розпочне завтрашню сесію Верховної Ради

Надія Савченко розпочне завтрашню сесію Верховної Ради

Незважаючи на те, що не пройшло й тижня з моменту визволення української льотчиці Надії Савченко з майже дворічного російського полону, народний депутат не планує відпочивати: пленарне засідання Верховної Ради України, яке почнеться у вівторок, відкриється виступом Надії.

З точки зору голови Верховної Ради Андрія Парубія, завтрашнє звернення нардепа з трибуни стане добрим знаком та гарним початком майбутньої сесії.

Варто відзначити, що минулої п'ятниці Надія Савченко вже навідала парламент, аби побачити власне робоче місце.

Цікаво, що на адресу української героїні вже надійшла перша погроза зі сторони сепаратистів. Лідер самопроголошеної «ДНР» Олександр Захарченко не виявив бажання вести із Надією конструктивні переговори, натомість пообіцявши вбити нардепа, якщо вона з'явиться на фронті.

Надія, у свою чергу, ніяк не відреагувала на погрози сепаратиста, лише відзначивши, що вищезазначені слова Захарченка є нісенітницею.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...