Українське держзамовлення на спеціалістів сфери IT зазнає різкого збільшення

Українське держзамовлення на спеціалістів сфери IT зазнає різкого збільшення

Хоча міністр освіти і науки Лілія Гріневич і повідомила про суттєве скорочення місць держзамовлення на економістів та юристів, ця невтішна тенденція не торкнеться майбутніх спеціалістів IT-галузі.

Спираючись на більш-менш прогнозовані потреби ринку професій, Міністерство освіти і науки України пропонує понад тисячу додаткових місць державного замовлення на спеціалістів, пов'язаних з комп'ютерними та Інтернет-технологіями.

Цікаво, що іншим нововведенням у сфері освіти стане розподілення місць держзамовлення. Таким чином, тепер переваги в отриманні держзамовлення надаватимуться лише тому абітурієнтові, чиї результати ЗНО є вищими.

Під час вступної кампанії-2016, за словами Лілії Гріневич, визначатиметься також мінімальний та максимальний пороги держзамовлення для українських вишів.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...