Україна отримає власну музичну збірку пісень, народжених в АТО

Україна отримає власну музичну збірку пісень, народжених в АТО

Лише нещодавно Дніпропетровськ приймав гучний фестиваль пісень АТО, котрий став першим в історії нашої країни подібним заходом. Вже у найближчий час кожен, хто бажає почути народжені у зоні антитерористичної операції та сповнені сміливості, патріотизму і віри у краще майбутнє музичні композиції, зможе купити компакт-диск, до трек-лісту котрого увійдуть двадцять композицій, які пролунали під час яскравого гала-концерту дніпропетровського фестивалю.

Цікаво, що музичний захід зібрав не тільки талановитих бійців та волонтерів, котрі на час фестивалю перекваліфікувалися у вокалістів, а й тисячі жителів нашої країни у якості гостей оригінального дійства.

Записують диск воїни АТО у професійній українській студії. Варто відзначити, що подібна музична збірка навряд чи стане останньою – фестиваль «Пісні, народжені в АТО» у Дніпропетровську плануються проводити щорічно.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...