Українська зарплатня збільшилася. Але – несуттєво

Українська зарплатня збільшилася. Але – несуттєво

22,4% - саме на стільки виросла середня номінальна заробітна платня штатного працівника у порівнянні з минулим роком. Як наслідок, тепер вона дорівнює майже п’яти тисячам гривень.

Найвища заробітна платня – 8228 гривень – була зафіксована в український столиці, а найнижча – у Тернопільській області (3442 гривні). Варто відзначити, що загалом у більшості українських областей зберігається стабільна фінансова ситуація, у контексті якої розмір заробітної плати знаходиться у межах 3500-4000 гривень.

Цікаво, що збільшення української зарплатні ніяким чином не впливає на покращення споживчого попиту у нашій державі, оскільки вищезазначене збільшення є несуттєвим і тому не створює помітного інфляційного тиску.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...