Новим тренером українського «Шахтаря» став португалець

Новим тренером українського «Шахтаря» став португалець

Як і анонсувалося раніше, новим тренером популярної футбольної команди «Шахтар» став португалець Паулу Фонсека. Варто відзначити, що його кандидатура вважалась найбільш вірогідною після того, як на той час діючий тренер «Шахтаря» Мірча Луческу повідомив про свій намір тренувати іншу футбольну команду по закінченні власного контракту з «Шахтарем».

За словами Паулу Фонсека, він докладе усіх зусиль, аби «Шахтар» і надалі демонстрував не тільки якісну та гарну гру на футбольному полі, а й зміг стати Чемпіоном України знову.

Нагадаємо про те, що після завершення своєї професійної кар’єри у футболі 43-річний португалець очолив тренерський штаб команди «Брага», колишнього спортивного наставника котрої Сержіу Консейсау було звільнено у міжсезоння.

Тренерську діяльність у контексті роботи з «Шахтарем» Фонсека розпочав 1 червня.

 


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...