У Києві обговорили майбутнє Криму

У Києві обговорили майбутнє Криму

«Майбутнє Криму» - саме таку назву отримав перший в історії як України, так і кримськотатарського народу Міжнародний молодіжний форум, котрий став центром зібрання більш ніж 150 представників кримськотатарської діаспори з найрізноманітніших куточків світу.

Кримські татари, для яких Туреччина, Румунія, Німеччина, Узбекистан, Болгарія та півострів Крим, котрий наразі залишається окупованим Росією, є поки що єдиною рідною домівкою, прийняли участь в інформаційно насиченому форумі та мали гарну можливість як поспілкуватися, так і колективно віднайти конструктивні рішення для актуальних проблем сьогодення.

Головною метою ініціювання та проведення форуму стало залучення небайдужої до проблем кримських татар молоді та подальше національне об'єднання представників кримськотатарської діаспори.

З точку зору учасників форуму, їх подальша співпраця здатна допомогти прискоренню процесу викорінення «геноцидних» настроїв серед російських окупантів Криму та поверненню почуття власної гідності кримським татарам.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...