«Чорноморнафтогаз» відмовляється визнати себе банкрутом

«Чорноморнафтогаз» відмовляється визнати себе банкрутом

Публічне акціонерне товариство «Чорноморнафтогаз» піддасть оскарженню вирок Господарського суду Києва щодо банкрутства ПАТ. З думкою товариства згодна і Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України».

Варто зазначити, що «Чорноморнафтогаз» має стратегічне значення для економіки та безпеки нашої держави, спираючись на затверджену та видану Кабінетом міністрів України відповідну постанову у березні минулого року.

З точки зору НАК «Нафтогаз України», вищезазначене судове рішення може зашкодити інтересам нашої держави. Цікаво, що свій вирок Господарський суд виніс на основі позову комерційної структури, згідно якого «Чорноморнафтогаз» заборгував їй більше 400 тисяч гривень за надання структурою ще у 2012-му році технічного обладнання.

Наразі балансова вартість втрачених активів ПАТ через насильницьку анексію Криму сягає майже 15 мільярдів гривень.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...