Ірландський кінорежисер розкритикував акторські здібності Кіри Найтлі

Ірландський кінорежисер розкритикував акторські здібності Кіри Найтлі

Ірландець Джон Карні, котрий наразі представляє на кінофестивалі у Санденсі свій новий фільм – музичну драму «Сінг-стріт» - зробив гучну заяву щодо 31-річної дворазової номінантки на «Оскар» - англійки Кіри Найтлі. Виявляється, акторка зовсім не вміє...грати у кіно.

Кіра та Джон разом працювали над романтичною драмою «Хоч раз у житті», де Найтлі зіграла автора пісень та дівчину рок-зірки. У фільми акторка не тільки вчиться грати на гітарі, а й сама виконує декілька музичних композицій.

За словами режисера фільму, головна проблема полягала у тому, що Кіра ніколи не була пов'язана з музичною індустрією, через що досягти жаданої правдоподібності її акторська гра так і не змогла. Крім того, Карні зовсім не сподобалося працювати в Америці через зграї папарацці та команду Найтлі, котра, завжди знаходячись поряд з акторкою, дуже заважала знімальному процесові.

Варто відзначити, що випадок критики Кіри режисером є одиничним. Після заяви Карні Найтлі підтримали голлівудські режисери, котрі працювали з акторкою над такими фільмами як «Шукаю друга на кінець світу» та «Не відпускай мене», зауваживши, що досвід співпраці з англійкою був дійсно чудовим, а сама Кіра – еталон професіоналізму та щирості.

Зважаючи на те, що «Хоч у раз у житті» вийшов ще 7 вересня 2013 року, скандальна заява Джона Карні про Кіру може бути лише невдалою спробою режисера привернути увагу спільноти до своєї нової стрічки.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...