Україна виборола ще дві ліцензії для участі в Олімпіаді-2016

Україна виборола ще дві ліцензії для участі в Олімпіаді-2016

Перші міжнародні змагання серед жінок-професіоналів, котрі пройшли у Києві у вигляді напруженої велогонкидопомогли Україні зайняти ще вищі позиції у контексті боротьби за право представити нашу країну на цьогорічних Олімпійських іграх у Бразилії. І це – завдяки українським спортсменкам, чия майстерність принесла державі ще дві жаданих ліцензії на участь в Олімпіаді.

Цікаво, що минулі міжнародні змагання, хоч і стали дебютом для вітчизняного велоспорту, повністю та беззаперечно підкорилися українкам, котрі посіли перші три місця велогонки.

Вже друге змагання у вигляді вже дещо іншого міжнародного велотурніру, котрий також проходив у Києві, зберіг переможну тенденцію вищезазначених змагань: три почесних призових перших місця знову належали українським спортсменкам.

Тепер залишається дочекатися червневого чемпіонату України з велоспорту, який пройде у Буковелі, аби дізнатися імена тих, хто відстоюватиме честь України у майбутній бразильській Олімпіаді.

 


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...