У Каліфорнії знайшли спосіб вилікувати рак

У Каліфорнії знайшли спосіб вилікувати рак

Біохіміки з каліфорнійського Інституту Гледстоуна вразили наукову спільноту неймовірним відкриттям стосовно лікування раку. Виявляється, звичайна саліцилова кислота, котру можна знайти у будь-якій аптеці, не тільки спиняє запалення, а й розвиток ракових пухлин.

Саліцилова кислота є ключовою хімічною сполукою при виробництві таких медичних препаратів як дифлунізал чи аспірин. Крім того, вона є безпечною для людини та здатна запобігти подальшому клітинному руйнуванню, спровокованому раковим захворюванням.

Наразі вчені перевіряють ефективність сполуки у поєднанні з іншими терапевтичними методами для лікування лейкемії. З точки зору науковців, саліцилова кислота здатна допомогти вилікувати такі серйозні хвороби як Альцгеймера, інші види раку та діабет другого ступеня.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...