На продукцію української металургії введено 5-річне мито ЄЕК

На продукцію української металургії введено 5-річне мито ЄЕК

Євразійська економічна комісія ухвалила введення 5-річного антидемпінгового мита на постачання українського ФСМ (феросилікомарганца), а також продовжила дію мита на імпортування українських сталевих труб. Варто відзначити, що 5-річне антидемпінгове мито на ФСМ у розмірі майже 27% охопить три українських заводи феросплавів – Запорізький, Стахановський та Нікопольський.

Що ж стосується продовженого мита на сталеві труби, його розмір складе від 18,9% до 37,8%. Ухвалені ЄЕК заходи почнуть діяти вже у поточному липні.

Цікаво, що введення антидемпінгового мита може допомогти економіці Україні стабілізуватися та вирости за багатьма з її показників, оскільки мета антидемпінгу – створення здорової конкуренції на ринку та збільшення конкурентоспроможності підприємств.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...