Чи отримає гідне фінансування соціальне житло в Україні?

Чи отримає гідне фінансування соціальне житло в Україні?

Суттєве збільшення податку на нерухомість, котре почало свою дію у 2015-му, лише за чотири місяці поточного року поклало до казни місцевих бюджетів майже 42 мільярди гривень. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року вищезазначені показники більші на вражаючі 13,3 мільярди.

З точки зору Геннадія Зубка – міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства – частина грошей, котрі місцева влада отримує, наприклад, від автозаправних станцій, має йти на задоволення широкого кола потреб соціуму – будівництво доріг чи їх якісний ремонт.

Стосовно податку на нерухомість, ситуація ідентична. І від місцевої влади у цьому контексті очікують більш активного фінансування житлових програм, у тому числі такого необхідного на сьогоднішній день створення та подальшого спонсування проектів соціального житла, котре змогло б вирішити головну проблему для кожної вимушено переміщеної особи в Україні – проблему отримання жаданого даху над головою.

За словами міністра, сума, направлена на будівництво українського соціального житла, має складати не менше 50% від загального обсягу коштів, отриманих у якості податку на нерухомість. Таким чином, в України з'явиться можливість не тільки отримувати значні фінансові надходження, а й покращувати моральний стан власних громадян, що є досить суттєвим аргументом на фоні невтішних заяв представників ООН про недотримання прав та свобод українців на їх власній рідній землі.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...