Дніпро проведе «Євро-2016»

Дніпро проведе «Євро-2016»

Але – серед найзавзятіших футбольних фанатів, що означає лише одне: жодних помилок у голосній заяві голови Дніпровської федерації футболу Віктора Андрухіва немає.

«Євро-2016» вболівальників обіцяє стати яскравим та захоплюючим спортивним святом, участь у котрому прийме також Збірна України. За словами організаторів заходу, головною метою проведення «Євро-2016» є підтримка українських футболістів.

Участь у святі приймуть 24 команди футбольних фанатів, кожна з яких представлятиме збірний колектив однієї з країн по аналогії зі справжнім «Євро». Старт турніру вже 10 червня. Приємно, що до участі у заході, котрий, до речі, є абсолютно безкоштовним, запрошують також активних дівчат.

Варто відзначити, що кожна з команд вболівальників виходитиме на футбольне поле тільки тоді, коли на справжньому «Євро» відбуватиметься двобій між ідентичними командам фанатів колективами.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...