Заробітну платню українських та польських робітників зрівняють

Заробітну платню українських та польських робітників зрівняють

Поки Польща готується до появи на своїй території першої української профспілки, вже с 1 січня 2017-го року свою роботу почне так звана сезонна директива, котра стосується працевлаштування іноземних громадян.

Спираючись на той факт, що українських робітників у Польщі – неймовірні 95%, Міністерство родини, праці та соціальної політики Польщі прийняло рішення про зрівняння заробітних плат поляків та українців. Але – лише на період працевлаштування іноземців на сезонну роботу.

Варто відзначити, що цим типом праці завжди були зацікавлені виключно українські громадяни. Тому це важливе та необхідне українцям рішення Міністерства може стати новим етапом розвитку політичних стосунків України та Польщі.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...