Логотип «Євробачення-2017» можуть виконати у стилі петриківського розпису

Логотип «Євробачення-2017» можуть виконати у стилі петриківського розпису

До проведення «Євробачення-2017» залишається ще близько року, а в Україні вже активно проходять обговорення та розробка яскравого логотипу для масштабного європейського пісенного конкурсу. З цікавою та патріотичною ідеєю у Дніпропетровській області виступив молодий митець, котрий спеціалізується на петриківському розпису та є студентом третього курсу Львівської національної академії мистецтв.

З точки зору автора вищезазначеної ідеї Ігоря Лісового, запропонована ним художня концепція не є новою. Але усі художники, котрі ставали її ініціаторами, були не в змозі візуалізувати логотип «Євробачення» , поєднаний із петриківським розписом.

Цікаво, що у разі схвалення ідеї молодого майстра, мистецтво, котре є не тільки унікальним, а й відомим кожному, стане частиною дійсно великого європейського заходу. Варто відзначити, що даний вид розпису є візитною карткою нашої держави у всьому світі та офіційно визнаний ЮНЕСКО.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...