Дистанційній освіті для окупованого Донбасу – бути

Дистанційній освіті для окупованого Донбасу – бути

Вже на початку цьогорічного вересня у школах Донецької області планують запустити унікальну платформу віддаленого навчання, призначену для маленьких жителів непідконтрольних Україні територій. Займатиметься вищезазначеним питанням Інститут післядипломної педагогічної освіти.

Варто відзначити, що наразі розробляється контент для платформи у вигляді необхідних програм для навчання. Кількість учбових закладів, котрі першими спробують інновацію на собі, становить поки що тільки п’ять, але завдяки цьому навчатись дистанційно зможуть більше 2000 школярів. Якщо цей проект матиме успіх, то кількість платформ – а з ними й середніх навчальних закладів такого напрямку – збільшуватиметься.

Цікаво, що ставати «дистанційними» учнями учасники платформи мають право до кінця семестру. Подібне нововведення є зручним та корисним не тільки для дітей з окупованих українських земель, а й з усієї держави.

 


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...