З’явилися фотодокази існування інопланетної бази на Місяці

З’явилися фотодокази існування інопланетної бази на Місяці

Кен Джонсон - колишній працівник Національного управління з повітроплавання та дослідження космічного простору, більше відомого під абревіатурою НАСА - опублікував переконливі докази реального існування інопланетян.

Унікальна фотографія, котру Кенові вдалося зберегти з засекречених архівів місії космічної програми «Аполлон» на Місяць, зображає модуль космічного човна та дивні білі вогні, котрі розташовані у декілька прямих ліній. При більш прискіпливому розгляді наданої фотографії вищезазначені білі вогні перетворюються на невідомі споруди, котрі, у свою чергу, є ймовірною інопланетною базою.

Варто відзначити, що після завершення місії «Аполлона» усі отримані фото американський Уряд наказав знищити. Проте, декілька з них Джонсон все ж таки зберіг. За словами всесвітньо відомого уфолога Скотта Уорінга, подібні білі вогні є не тільки на Місяці, а на багатьох інших планетах Сонячної системи та їх супутниках.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...