Данці створили перший у світі смартфон, який фотографує у темряві

Данці створили перший у світі смартфон, який фотографує у темряві

925 американських доларів – саме стільки коштує найдешевша версія першого у світі смартфону з унікальною можливістю якісно фотографувати у непроглядній темряві. Ця інновація стала реальністю завдяки двом інфрачервоним світлодіодам та камері у чотири мегапікселі.

Революційне чудо техніки створили у Копенгагені працівники технологічної компанії «Lumigon» та оснастили його міцним та стильним корпусом з металу, майже пятидюймовимдисплеєм, котрий вкриває захисне скло, 128-ма гігабайтами вбудованої пам’яті, вражаючим восьмиядерним процесором та трьома гігабайтами пам’яті оперативної.

Цікаво, що окрім потужних нічної та денної камер, смартфон, чия назва є досить простою та лаконічною – «Lumigon T3» - також має сканер відбитків та зручний тачпад для перегляду фото або гортання сторінок електронної книги.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...