26-річна військовослужбовець отримала титул «Міс США»

26-річна військовослужбовець отримала титул «Міс США»

Афроамериканка Дешона Барбер, котра приймала участь у національному конкурсі краси «Міс Сполучені Штати Америки», отримала найпрестижніший титул цього заходу, ставши найгарнішою американкою.

Фінал видовищного конкурсу проходив у Лас-Вегасі. Його переможниця Дешона представляла округ Колумбія і вразила членів журі не тільки яскравою зовнішністю, а й своєю професійною діяльністю. Виявляється, 26-річна американка служить в армії США.

Хоча народилася міс Барбер у штаті Джорджія, у дитинстві Дешона та її родина декілька разів змінювали місце проживання. Пояснюється це тим, що батько дівчини був військовим. Наслідуючи його приклад, афроамериканка вирішила також присвятити своє життя захисту Батьківщини.

Вже у кінці цього року міс Барбер представлятиме Сполучені Штати на Міжнародному конкурсі «Міс Всесвіт», а поки, отримуючи жадану корону та титул найгарнішої американки, Дешона зазначила, що у будь-якій галузі гендерна рівноправність є дуже важливою. Крім того, знищення стереотипів про неможливість представниць жіночої статі бути військовослужбовцями та одночасно приймати участь у конкурсах краси є першочерговим завданням кожної дівчини, котра бажає змінити цей світ на краще.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...