Українське автовиробництво набирає обертів

Українське автовиробництво набирає обертів

33,7% та майже 100% - саме на стільки сьогодні зросло автовиробництво в Україні у порівнянні з травнем 2015-го та квітнем 2016-го років. Цьогорічного травня з конвеєру зійшов 591 транспортний засіб, серед яких найбільшу частину – 473 – склали легкові авто виробництва ПАТ «Єврокар».

Хоча кількість комерційних авто склала лише 81 транспортний засіб, через що експерти констатують суттєве падіння цього сектору виробництва, ПАТ «Черкаський автобус» вже виробив більше 30-ти автобусів, що у десятки разів більше показників квітня 2016-го.

Варто відзначити, що загальна кількість автотранспортних засобів, вироблених в Україні з початку цього року, становить 1667 одиниць. Найбільше з них, як і очікувалось, легкових авто – 1288 транспортних засобів.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...