Трирічне планування бюджету України: міф чи реальність?

Трирічне планування бюджету України: міф чи реальність?

Міністерство фінансів України виступило з ініціативою зробити ще одну спробу переходу на трирічне планування бюджетних витрат. У цьому контексті відомство підтримали не тільки українські депутати та економічні експерти, а й Міжнародний валютний фонд.

Варто відзначити, що подібне планування через більшу передбачуваність показників українського бізнесу покращить загальний інвестиційний клімат нашої держави та позбавить місцеві кошториси необхідності постійного коригування.

Хоча цього року Україна вже не встигне перейти на трирічне бюджетне планування, за Верховною Радою залишається внесення необхідних змін до тих законів, котрі б регламентували важливі державні зміни. Цікаво, що Австралія, Росія, Німеччина та Швеція також обрали для себе планування бюджетних витрат на три роки вперед. Аж на сім наступних років цей внутрішній процес формує для себе Європейський союз.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...