В Україні ліквідували діяльність міжрегіонального наркотрафіку

В Україні ліквідували діяльність міжрегіонального наркотрафіку

Департамент протидії наркозлочинності у Запорізькій області перекрив великий міжрегіональний наркотрафік, чия діяльність розповсюджувалась на Київщину, Одещину, Дніпропетровщину та Херсонщину.

Варто відзначити, що найбільша кількість наркотиків трафіку реалізовувалась через оптових покупців. Працівники Департаменту провели 16 обшуків членів злочинної групи та вилучили в них майже три кілограми вже готового для продажу метадону, понад 60 одиниць обладнання для лабораторій, дві гранати та незареєстровану вогнепальну зброю.

На чорному ринку вищезазначений вилучений метадон, котрий є синтетичним лікарським препаратом та використовується у терапії заміщення вживання важких наркотиків, коштує біля п’яти мільйонів гривень.

Наркодилерам загрожує позбавлення волі строком до 12 років та конфіскація майна. Крім того, на них відкриті кримінальні впровадження за статтями Карного кодексу України.

 


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...