Український фільм може стати частиною Московського Міжнародного кінофестивалю

Український фільм може стати частиною Московського Міжнародного кінофестивалю

До переліку учасників основного конкурсу вже 38-го ММКФ, котрий почнеться 23 червня цього року у Москві, увійшов один український фільм. «Гніздо горлиці» 40-річного киянина Тараса Ткаченка розповідає напружену та емоційну історію української заробітчанки в Італії, котра обирає чужину заради власної родини – чоловіка та дочки.

Варто відзначити, що вперше драма демонструвалась на Каннському кінофестивалі, вірніше, на його кіноринку, котрий також є невід’ємною частиною масштабного міжнародного культурного заходу. Там стрічку й побачили представники з Москви.

За словами Тараса Ткаченка, остаточного рішення щодо участі у цьогорічному ММКФ Україна поки що не прийняла. Проте, якщо режисер все ж таки представлятиме «Гніздо горлиці» на фестивалі, його платформу Ткаченко використає у якості політичної трибуни, закликаючи російський уряд визволити незаконно осудженого Росією українського письменника, режисера та сценариста Олега Сєнцова.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...