Україна потребує закону про заборону нелегального видобутку бурштину

Україна потребує закону про заборону нелегального видобутку бурштину

Уся правоохоронна система нашої держави має зайнятися проблемою нелегітимного видобування бурштину на Рівненщині. Крім того, в Україні конче необхідно прийняти й відповідний закон, котрий би забороняв вищезазначену незаконну діяльність. З такою заявою виступила голова Національної поліції Хатія Деканоїдзе.

За її словами, наразі Рівненська область перебуває у пеклі справжньої екологічної катастрофи, оскільки проблема нелегального видобутку є комплексною та багатогранною. Крім того, пані Деканоїдзе наголосила на тому, що українська влада не зможе зупинити видобування без необхідної законодавчої бази, введення якої б суттєво зменшило та з плином часу й зовсім би припинило бурштинову лихоманку.

Цікаво, що після того, як Рівненщина змінила начальника Нацполіції своєї області, ситуація з нелегальним видобутком майже вирішилась.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...