Європа посприяє збільшенню виробництва органічної продукції в Україні

Європа посприяє збільшенню виробництва органічної продукції в Україні

Європейський банк реконструкції та розвитку допоможе українським виробникам органічної харчової продукції стати конкурентоспроможними на міжнародних ринках. Для цього інвестиційний механізм ініціює спеціалізований одноденний захід, присвячений можливостям України у контексті взаємодії з глобальною ринковою системою сертифікованої органічної їжі та напоїв. Пройде масштабний захід при підтримці Казначейства США, а серед його організаторів значаться ЄБРР, Громадська спілка «Органічна Україна», Рівненська облдержадміністрація та Міністерство аграрної політики України.

Варто відзначити, що фінансовий обіг вищезазначених міжнародних ринків органічної продукції складає вражаючі 80 мільярдів американських доларів.

Цікаво, що в Україні наразі зареєстровано близько 180 компаній, котрі займаються виробництвом відповідної органіки. Сумарна кількість сільськогосподарських земель, які обробляють фермери таких компаній, складає лише 1% від усіх українських орних територій. Для порівняння: країни ЄС використовують майже 20% відведених для органіки земель.

Витрачають на органічну продукцію у Європі у два рази більше, порівнюючи з минулим десятиліттям, і експерти прогнозують подальше невпинне зростання сьогоднішніх показників. Тому для України у якості можливого конкурентоспроможного партнера та експортера органіки для Європи розвиток ринку органічної продукції є важливим кроком для власних економічного зростання та збільшення бізнес-потенціалу.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...